Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 103640
21.10.2010 20:20
Jak to dopadlo s postradatelnýma mačetama na predátory ...
autor: gerlant

Asi před půl rokem jsem tu upozorňoval na dva oldschoolové filmy, které k nám měli dorazit po prázdninách. Premiéry máme  už za sebou a přibyl k nim ještě jeden podobného ražení. Jak to tedy dopadlo?


The Expendables - testosteronová zábava s tuctovým příběhem a tuctovými hrdiny z nichž, kromě toho hlavního je jediný opravdu dobrý a to postava Dolph Lundgrena. A s jednou krátkou scénou v kostele, která byla kultovní ještě dřív, než ji někdo viděl. Ale, chtěli jsme víc? Ani ne.

Expendables
Expendables

 

Machete - pakárna, děsná blbost, úlet. Něco podobného byste pravděpodobně natočili s kamarády doma na zahradě. Ale, chtěli jsme něco jiného? Ne! Ideální podívaná pro rozjetý filmový večírek, kdy už máte trochu v hlavě, ale ne tolik, abyste si to nemohli vychutnat. Životní role Béďi Trávníčka (Danny Trejo) a Stevena Seagala a kouzelní Robert De Niro, Jeff Fahey a Don Johnson. Nenudil jsem se ani chvíli.

machete
Machete

 

Predátoři - přišli ve stejnou dobu a patří do stejné kategorie filmů, které v nás oživí nostalgické vzpomínky. A stejně jako u zmíněných dvou jsem nebyl zklamán nenáročnou akční sci-fi jízdou. Ideální film pro mozkovou relaxaci.

predators
Predators


Hodnocení:


Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
2+4 =


Vítejte na mých stránkách.

"Já tedy nevím, co udělal," odpověděl démon, "ale když jsem sem nastoupil já, tak jeho trest spočíval v tom, že byl každý den ráno přikován na tenhle kámen a pak přilétal orel a ten mu vykloval játra. Bylo to jedno z těch nejstarších a nejoblíbenějších mučení," "No, nezdá se, že by toho ptáka teď nějak příliš zajímal," řekl Mrakoplaš. "Bodejť. To se všechno změnilo. Ten orel teď přilítá každé ráno a vykládá mu o tom, jak byl na operaci s kýlou. To přináší výsledky, tomu věřte," pokyvoval démon smutně obludnou hlavou.

16
leden
2021
so

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".