Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 91485
21.10.2010 20:20
Jak to dopadlo s postradatelnýma mačetama na predátory ...
autor: gerlant

Asi před půl rokem jsem tu upozorňoval na dva oldschoolové filmy, které k nám měli dorazit po prázdninách. Premiéry máme  už za sebou a přibyl k nim ještě jeden podobného ražení. Jak to tedy dopadlo?


The Expendables - testosteronová zábava s tuctovým příběhem a tuctovými hrdiny z nichž, kromě toho hlavního je jediný opravdu dobrý a to postava Dolph Lundgrena. A s jednou krátkou scénou v kostele, která byla kultovní ještě dřív, než ji někdo viděl. Ale, chtěli jsme víc? Ani ne.

Expendables
Expendables

 

Machete - pakárna, děsná blbost, úlet. Něco podobného byste pravděpodobně natočili s kamarády doma na zahradě. Ale, chtěli jsme něco jiného? Ne! Ideální podívaná pro rozjetý filmový večírek, kdy už máte trochu v hlavě, ale ne tolik, abyste si to nemohli vychutnat. Životní role Béďi Trávníčka (Danny Trejo) a Stevena Seagala a kouzelní Robert De Niro, Jeff Fahey a Don Johnson. Nenudil jsem se ani chvíli.

machete
Machete

 

Predátoři - přišli ve stejnou dobu a patří do stejné kategorie filmů, které v nás oživí nostalgické vzpomínky. A stejně jako u zmíněných dvou jsem nebyl zklamán nenáročnou akční sci-fi jízdou. Ideální film pro mozkovou relaxaci.

predators
Predators


Hodnocení:


Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
O+O =


Vítejte na mých stránkách.

„Je to dost jasné,“ prohlásil nakonec a přitom rychle přemýšlel. „Případ mortis portalis hororis causa a s komplikacemi.“ „Co to znamená doktore?“ vyzvídal Pomošt. “Laicky řečeno,” povzdechl si doktor, „je mrtvý jako loňská novinářská sezóna.“ „A ty komplikace?“ Doktor se zatvářil vyhýbavě. „Stále ješte dýchá.“

10
duben
2020

In-počasí

Poslední komentáře:

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*

tom75p
Povijan českého folkrocku

Vyrůstal jsem na deskách Porta,takže jsem Čaj ve třech od Povijanu znal.A nelíbil se mi.Bylo mi kolem 14-16.Co to jako má společnýho s trampskou hudbou?A pak jsem vyrost,a spousta těch trampskejch věcí se mi líbit přestala a Povijan se mi líbit začal.A za dalších pár let jsem díky youtube zjistil , že tam byl F.Černý. A taky,že existuje regulérní deska. Čaj ve třech dneska vyloženě žeru-live verze se mi líbí víc.Banální příběh o vývoji názoru a zjišťování nových skutečností.

Ondra
Zachrání českou country pivní zelenáč?

Na váš názor sere pes.
<img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".