Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 100264
21.10.2010 20:20
Jak to dopadlo s postradatelnýma mačetama na predátory ...
autor: gerlant

Asi před půl rokem jsem tu upozorňoval na dva oldschoolové filmy, které k nám měli dorazit po prázdninách. Premiéry máme  už za sebou a přibyl k nim ještě jeden podobného ražení. Jak to tedy dopadlo?


The Expendables - testosteronová zábava s tuctovým příběhem a tuctovými hrdiny z nichž, kromě toho hlavního je jediný opravdu dobrý a to postava Dolph Lundgrena. A s jednou krátkou scénou v kostele, která byla kultovní ještě dřív, než ji někdo viděl. Ale, chtěli jsme víc? Ani ne.

Expendables
Expendables

 

Machete - pakárna, děsná blbost, úlet. Něco podobného byste pravděpodobně natočili s kamarády doma na zahradě. Ale, chtěli jsme něco jiného? Ne! Ideální podívaná pro rozjetý filmový večírek, kdy už máte trochu v hlavě, ale ne tolik, abyste si to nemohli vychutnat. Životní role Béďi Trávníčka (Danny Trejo) a Stevena Seagala a kouzelní Robert De Niro, Jeff Fahey a Don Johnson. Nenudil jsem se ani chvíli.

machete
Machete

 

Predátoři - přišli ve stejnou dobu a patří do stejné kategorie filmů, které v nás oživí nostalgické vzpomínky. A stejně jako u zmíněných dvou jsem nebyl zklamán nenáročnou akční sci-fi jízdou. Ideální film pro mozkovou relaxaci.

predators
Predators


Hodnocení:


Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
2+4 =


Vítejte na mých stránkách.

To víš, kokot je věčnej šťoura. Lidský tělo je nejradši, když dostane na co je zvyklý, akorát kokot by furt chtěl nějaký novoty.

28
říjen
2020
st

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".