Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 95150
21.10.2010 20:20
Jak to dopadlo s postradatelnýma mačetama na predátory ...
autor: gerlant

Asi před půl rokem jsem tu upozorňoval na dva oldschoolové filmy, které k nám měli dorazit po prázdninách. Premiéry máme  už za sebou a přibyl k nim ještě jeden podobného ražení. Jak to tedy dopadlo?


The Expendables - testosteronová zábava s tuctovým příběhem a tuctovými hrdiny z nichž, kromě toho hlavního je jediný opravdu dobrý a to postava Dolph Lundgrena. A s jednou krátkou scénou v kostele, která byla kultovní ještě dřív, než ji někdo viděl. Ale, chtěli jsme víc? Ani ne.

Expendables
Expendables

 

Machete - pakárna, děsná blbost, úlet. Něco podobného byste pravděpodobně natočili s kamarády doma na zahradě. Ale, chtěli jsme něco jiného? Ne! Ideální podívaná pro rozjetý filmový večírek, kdy už máte trochu v hlavě, ale ne tolik, abyste si to nemohli vychutnat. Životní role Béďi Trávníčka (Danny Trejo) a Stevena Seagala a kouzelní Robert De Niro, Jeff Fahey a Don Johnson. Nenudil jsem se ani chvíli.

machete
Machete

 

Predátoři - přišli ve stejnou dobu a patří do stejné kategorie filmů, které v nás oživí nostalgické vzpomínky. A stejně jako u zmíněných dvou jsem nebyl zklamán nenáročnou akční sci-fi jízdou. Ideální film pro mozkovou relaxaci.

predators
Predators


Hodnocení:


Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
O+O =


Vítejte na mých stránkách.

Hrudní mast Bábi Zlopočasné vás opravdu uchrání před nastuzením a jinými nemocemi. Důvodů pro tento zaručený výsledek je několik, ale jedním z hlavních je její aroma, které už druhý týden zesílí natolik, že se k vám nikdo neodváží přiblížit tak blízko, abyste od něj mohli něco chytit.

06
červenec
2020
po

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".