Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 134994
21.10.2010 20:20
Jak to dopadlo s postradatelnýma mačetama na predátory ...
autor: gerlant

Asi před půl rokem jsem tu upozorňoval na dva oldschoolové filmy, které k nám měli dorazit po prázdninách. Premiéry máme  už za sebou a přibyl k nim ještě jeden podobného ražení. Jak to tedy dopadlo?


The Expendables - testosteronová zábava s tuctovým příběhem a tuctovými hrdiny z nichž, kromě toho hlavního je jediný opravdu dobrý a to postava Dolph Lundgrena. A s jednou krátkou scénou v kostele, která byla kultovní ještě dřív, než ji někdo viděl. Ale, chtěli jsme víc? Ani ne.

Expendables
Expendables

 

Machete - pakárna, děsná blbost, úlet. Něco podobného byste pravděpodobně natočili s kamarády doma na zahradě. Ale, chtěli jsme něco jiného? Ne! Ideální podívaná pro rozjetý filmový večírek, kdy už máte trochu v hlavě, ale ne tolik, abyste si to nemohli vychutnat. Životní role Béďi Trávníčka (Danny Trejo) a Stevena Seagala a kouzelní Robert De Niro, Jeff Fahey a Don Johnson. Nenudil jsem se ani chvíli.

machete
Machete

 

Predátoři - přišli ve stejnou dobu a patří do stejné kategorie filmů, které v nás oživí nostalgické vzpomínky. A stejně jako u zmíněných dvou jsem nebyl zklamán nenáročnou akční sci-fi jízdou. Ideální film pro mozkovou relaxaci.

predators
Predators


Hodnocení:


Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
2+4 =


Vítejte na mých stránkách.

Dokonce i obyčejný cizí záchod ukrýval vetšinou malé hrůzy, jako vosí hnízda, velké pavouky, tajemné šustící věci ve střeše a jednu ošklivou zimu dokonce malého medvěda, který se tam uložil k zimnímu spánku, a než se ho podařilo přesvědčit, aby se přestěhoval do seníku, způsobil celé rodině akutní zácpu.

23
únor
2024

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Opět jsem zavítal na tento prima blog a nemohu se odtrhnout od kategorie "Legrácky". Veškeré příspěvky, které tam jsou uvedeny, se přesně trefují do mého humoru, takže mohu říct, že jsou mým "šálkem kávy" a popravdě se jich nemohu téměř nabažit. Kéž by existovalo více blogů, jako je tento. Dávám 10 bodů z 10 !!! *good3*

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".