Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 89766
08.02.2012 05:00
Laurie, muž mnoha profesí
autor: gerlant

Seriál Dr. House je dnes populární. A to především díky skvělému výkonu anglického komika, hudebníka, sportovce a spisovatele Hughie Laurieho. Než však zazářil v Hollywoodu, byl už úspěšným dramatickým hercem v Británii. Čechům je prý britský humor velmi blízky, předpokládám tedy že připomenutí jeho eskapád v seriálu Černá zmije nebo v show skečů A Bit of Fry & Laurie je nošením dříví do lesa, přesto si to neodpustím. Hugh je i skvělý hudebník a vyznavač a milovník tradičního neworleanského blues na jehož počest nedávno nahrál krásné album Let Them Talk. Je také úspěšný spisovatel - jeho bestseller Obchodník se smrtí vyšel i u nás.


Hugh jako George ve III. (princ regent) a IV. (poručík) sérii Černé zmije po boku Rowana Atkinsona.

 

Stephen Fry a Hugh Laurie společně napsali a uplatnili svůj břitký intelektuálský humor v komediální britské "sketch show" A Bit of Fry & Laurie.


Hugh si zahostoval v legendárním americkém sitcomu Přátelé:


V hlavní roli britské romanticé komedie Maybe Baby (2000). U nás vyšla nedávno na DVD pod titulem Všechno je možné, miláčku.


 

Hugh s kytarou paroduje Boba Dylana.

 

V Hollywoodu se Hugh zabydlel velmi rychle. Je členem hudební skupiny Band from TV plné známých tváří ze slavných seriálů. Sympatické.

 

A dvě ukázky z bluesového alba Let Them Talk.

Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
O+O =


Vítejte na mých stránkách.

Vytasil z pochvy vrhací nůž číslo tři a zamyšleně jej potěžkal v ruce. Bylo však samozřejmé, že každý pokus, každý náznak nedotažený do konce, znamenal neúspěch a ztrátu různých výsad … Mezi prvními například výsadu dýchat.

19
únor
2020
st

In-počasí

Poslední komentáře:

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*

tom75p
Povijan českého folkrocku

Vyrůstal jsem na deskách Porta,takže jsem Čaj ve třech od Povijanu znal.A nelíbil se mi.Bylo mi kolem 14-16.Co to jako má společnýho s trampskou hudbou?A pak jsem vyrost,a spousta těch trampskejch věcí se mi líbit přestala a Povijan se mi líbit začal.A za dalších pár let jsem díky youtube zjistil , že tam byl F.Černý. A taky,že existuje regulérní deska. Čaj ve třech dneska vyloženě žeru-live verze se mi líbí víc.Banální příběh o vývoji názoru a zjišťování nových skutečností.

Ondra
Zachrání českou country pivní zelenáč?

Na váš názor sere pes.
<img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".