Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 138702
29.12.2009 11:21
Óda na Anubise
autor: gerlant

ZNC - Heavy Models - front
ZNOUZECTNOST - Heavy Model aneb srdce pro Anubise 2008

Znouzectnost - Heavy Model aneb srdce pro Anubise (2008)
    Bonanza (02:46); Až budu mrtvý muž (02:20); U tabule Armády spásy (02:30); Grimmové (02:14); Jednou za tisíc let (02:53); Kluk s pistolí (02:15); Malý bubeník (02:44); Valíme hroudy (02:32); Srdce pro Anubise (01:55); Poutníci (03:21); Mravenci (03:44); Pro císaře slávu (02:24); Místo k odpočinutí (02:06); Tesáno do kamene (02:04); Dobré časy (03:47)
Celkový čas: 39:35
Sisyfos Records 2008
www.znc.cz

    Je tomu asi rok a čtvrt co dorazilo ze zPlzně žrádýlko pro moji dvd mechaniku v podobě modré krabičky jako novinka od výrobce ZNC.
    Olda Golda se opět pochlapil jako skvělý grafik-kolážista s geniálníma nápadama (všimli jste si uprostřed bookletu blbě uvazanýho špagátku? Taky ste se ho pokoušeli opravit?) Tehdy jsem si pustil album Heavy Model aneb srdce pro Anubise skupiny ZNOUZECTNOST poprvé vcelku, včetně posledních 2 songů - album totiž bylo už v době vydání stáhnutelné v podobě mp3 ze stránek skupiny zdarma a ač jsem měl snahu, čekání jsem nevydržel a jako překvapení si nechal pouze právě poslední dvě skladby. A jak na mě Heavy Model zapůsobil?

    "Až budu mrtvý muž" mi stále svým způsobem připomíná Nohavicova Starého muže a "Tesáno do kamene" textem Mumii Slávka Janouška. Zaujal mě "Kluk s pistolí", "Valíme hroudy", "Mravenci", "Dobré časy" no a samozřejmě nejlepší jsou středověkem vonící "Poutníci", které bohužel už žádný z nových songů nepřekonal.

    A tak jsem v Bonanze našel ten zlatý song, který mi budou hrát Až budu mrtvý muž. Veteráni U tabule armády spásy mi na počest budou číst pohádky, které sepsali bratři Grimmové. A Jednou, za tisíc let na nátlak Kluka s pistolí a za rytmu Malého bubeníka na rozkaz tehdejšího císaře, budou odValeny hroudy z mé hrobky a bude nabídnuto mé Srdce pro Anubise, který provede převážení a pak ho předá Poutníkům, aby ho na svých bedrech, jak Mravenci, za všeobecného potlesku a Pro cisaře slávu odnesli na moje nové Místo k odpočnutí. Nad tím místem, Tesáno do kamene, bude stát: Ten co zažil Dobré časy, kdy bytí ještě nebylo jen taková Znouzectnost.

Hodnocení:
super


Článek je můj mírně upravený komentář z 31.7.2008 17:46:13, který se mi podařilo vydolovat z hlubin vykotlané vrby stránek skupiny.

Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
1+2 =


Vítejte na mých stránkách.

Jakákoliv situace, ať je sebehorší, má schopnost se zhoršit.

30
květen
2024
čt

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Opět jsem zavítal na tento prima blog a nemohu se odtrhnout od kategorie "Legrácky". Veškeré příspěvky, které tam jsou uvedeny, se přesně trefují do mého humoru, takže mohu říct, že jsou mým "šálkem kávy" a popravdě se jich nemohu téměř nabažit. Kéž by existovalo více blogů, jako je tento. Dávám 10 bodů z 10 !!! *good3*

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".