Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 103640
27.02.2009 14:55
Odkazy na stránky populárních serálů
autor: gerlant

V článku naleznete odkazy na stránky oblíbených televizních serálů, které mě zaujaly.
trekkies.cz

Český Star Trek portál. Novinky ze světa Star Treku. Info k chystanému filmu.

Voyager

Fascinuje Vás svět StarTreku? Na těhle stránkách najdete vše potřebné.

Trek Dnesnovinky ze světa Star Treku.

ST titulky

české titulky k epizodám Star TrekuBSG

sci-fi seriál, který se ve Spojených státech vysílá od roku 2004 a jedná se o zásadní počin celého žánru. Vychází z původního seriálu Battlestar Galactica z roku 1978.

Firefly

Firefly je dechberoucím příběhem vesmírných psanců, kteří se pohybují na okraji společnosti, živí se převážně pašováním a jejich cílem není spasit galaxii, ale prostě přežít. Z žánrového hlediska se na první pohled jedná o typickou space operu, která je však velice originálním způsobem prokládána westernovými prvky.

Přátelé

Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem. Oblíbený americký sitcom Přátelé.

Simpsonovi

Simpsonovi. Nejdéle vysílaný animovaný seriál v historii americké televize.

Futurama

Futurama. Americký animovaný scifi komediální seriál od tvůrců Simpsonů odehrávající se v budoucnosti. Scénáristé i animátoři se na seriálu opravdu vyřádili a tak je seriál plný zajímavých nápadů, narážek, nenápadných hádanek a skvělého humoru, který je o něco ostřejší než v Simpsonech.

Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
O+O =


Vítejte na mých stránkách.

U vedlejšího stolu se unavený trpaslík hádal s upírem. "Podív ejte," vysvětloval právě, "to není vražda. Vždyť vy už jste dlouho mrtev, rozumíte?" "On mi je vrazil rovnou do těla!" "Dobrá, byl jsem si promluvit s majitelem a ten mi řekl, že to byla nehoda. Vůbec nic prý proti upírům nemá. Říká, že jednoduše nesl tři krabice tužek HB s gumou na konci a zakopl o okraj vašeho pláště." "Nevím, proč bych nemohl pracovat, kde chci!" "Ano, ale... v továrně na tužky?"

16
leden
2021
so

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".