Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 82442
18.05.2009 17:19
Star Trek (X)I - Restart
autor: gerlant

    Ve 23. století, kdesi v hlubokém vesmíru, je zpečetěn osud lodi Hvězdné flotily USS Kelvin – kapitán je mrtev, loď krátce před zničením. Velení na posledních 12 minut přebírá první důstojník – George Kirk. Jeho žena právě v únikovém modulu dává život jejich druhému synovi, Jamesovi T. Kirkovi. Ten však otce nikdy nespatří.
    Na dalekém Vulkánu naopak Amanda, pozemská žena, v poklidu dává život Spockovi. Jeho otec je významný vulkánský vyslanec Sarek a na syna čeká pouze zářná budoucnost a skvělá kariéra na Vulkánu...
Star_Trek_poster
Star Trek 2009

    2233 dochází k vytvoření nové alternativní linie Start Trek vesmíru. Nový film sice ignoruje i pár daných událostí před tímto datem, ale čert to vzal. Spok, Kirk, McCoy, Scotty, Uhura, Čechov, Sulu a Enterprise jsou zpět. Mladí, akční, svižní, bombastičtí. Ale vše stále v duchu Roddenberryho vesmíru.
    Do kina jsem se těšil jako malej kluk a odcházel s úsměvem na tváři. Ani na chvíli jsem se nenutil a užíval si to od první scény až ke konci závěrečných titulků.
    Nechápu, jak někdo může tvrdi, že Abrams (režisér) zničil selý Star Trek, vše co jsme za posledních 40 let viděli. Vždyť naši staří známí stále existují a jejich dobrodružství taktéž. A třeba nědo najde průchod a navštíví je, tak jako TOSku, TNG, DS9 a VOY navštěvovaly postavy ze zrcadlového vesmíru. A my si můžem kdykoli pustit staráho dobrého Kirka, Picarda, Siska a nekteří třeba i Khetrin na DVD a nikdo nám v tom nezabrání. Tak asi tak.
    Star Trek pořeboval oživit* a doufejme, že to se filmu podaří. Jsem sice pesimista co se týče nového seriálu, ale další film určitě bude.

* Nezastávám názor, že by poslední ST seriál \"Enterprise\" byl špatný. Naopak, patří mezi mé nejoblíbenější. Ale měl pech. Slabší rozjezd, špatná doba a televizní stanice, která už zabila spoustu nadějných projektů.

Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
1+2 =


Vítejte na mých stránkách.

"Chci tady mít někoho, kdo se podívá do popelníku a řekne mi, jaké kouřím doutníky." "Dusobeylovy tenké panatelly," řekl Řiťka automaticky. "Dobří bohové!" "Nechal jste na stole ležet krabičku, sire."

16
červen
2019
ne

In-počasí

Poslední komentáře:

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*

tom75p
Povijan českého folkrocku

Vyrůstal jsem na deskách Porta,takže jsem Čaj ve třech od Povijanu znal.A nelíbil se mi.Bylo mi kolem 14-16.Co to jako má společnýho s trampskou hudbou?A pak jsem vyrost,a spousta těch trampskejch věcí se mi líbit přestala a Povijan se mi líbit začal.A za dalších pár let jsem díky youtube zjistil , že tam byl F.Černý. A taky,že existuje regulérní deska. Čaj ve třech dneska vyloženě žeru-live verze se mi líbí víc.Banální příběh o vývoji názoru a zjišťování nových skutečností.

Ondra
Zachrání českou country pivní zelenáč?

Na váš názor sere pes.
<img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".