Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 141546
18.05.2009 17:19
Star Trek (X)I - Restart
autor: gerlant

    Ve 23. století, kdesi v hlubokém vesmíru, je zpečetěn osud lodi Hvězdné flotily USS Kelvin – kapitán je mrtev, loď krátce před zničením. Velení na posledních 12 minut přebírá první důstojník – George Kirk. Jeho žena právě v únikovém modulu dává život jejich druhému synovi, Jamesovi T. Kirkovi. Ten však otce nikdy nespatří.
    Na dalekém Vulkánu naopak Amanda, pozemská žena, v poklidu dává život Spockovi. Jeho otec je významný vulkánský vyslanec Sarek a na syna čeká pouze zářná budoucnost a skvělá kariéra na Vulkánu...
Star_Trek_poster
Star Trek 2009

    2233 dochází k vytvoření nové alternativní linie Start Trek vesmíru. Nový film sice ignoruje i pár daných událostí před tímto datem, ale čert to vzal. Spok, Kirk, McCoy, Scotty, Uhura, Čechov, Sulu a Enterprise jsou zpět. Mladí, akční, svižní, bombastičtí. Ale vše stále v duchu Roddenberryho vesmíru.
    Do kina jsem se těšil jako malej kluk a odcházel s úsměvem na tváři. Ani na chvíli jsem se nenutil a užíval si to od první scény až ke konci závěrečných titulků.
    Nechápu, jak někdo může tvrdi, že Abrams (režisér) zničil selý Star Trek, vše co jsme za posledních 40 let viděli. Vždyť naši staří známí stále existují a jejich dobrodružství taktéž. A třeba nědo najde průchod a navštíví je, tak jako TOSku, TNG, DS9 a VOY navštěvovaly postavy ze zrcadlového vesmíru. A my si můžem kdykoli pustit staráho dobrého Kirka, Picarda, Siska a nekteří třeba i Khetrin na DVD a nikdo nám v tom nezabrání. Tak asi tak.
    Star Trek pořeboval oživit* a doufejme, že to se filmu podaří. Jsem sice pesimista co se týče nového seriálu, ale další film určitě bude.

* Nezastávám názor, že by poslední ST seriál \"Enterprise\" byl špatný. Naopak, patří mezi mé nejoblíbenější. Ale měl pech. Slabší rozjezd, špatná doba a televizní stanice, která už zabila spoustu nadějných projektů.

Komentáře (0)
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
O+O =


Vítejte na mých stránkách.

„No jo, ale – ale všechny ty runy se rozmazaly,“ prohlásil mezi vzlyky Artur. „A teď už je pozdě! To znamená, že v noci na mně přijde Velký Orm a namotá mi vnitřnosti na hůl.“ „Vážně?“ „A taky mi vycucne oči, říkala maminka.“ „Žjó!“ vykulil Těpic oči „Fakticky?“ Byl velice rád, že má postel přímo proti Arturovi, a to mu poskytne ničím nerušený výhled.

15
červenec
2024
po

In-počasí

Poslední komentáře:

Daniel
Nové web stránky

Opět jsem zavítal na tento prima blog a nemohu se odtrhnout od kategorie "Legrácky". Veškeré příspěvky, které tam jsou uvedeny, se přesně trefují do mého humoru, takže mohu říct, že jsou mým "šálkem kávy" a popravdě se jich nemohu téměř nabažit. Kéž by existovalo více blogů, jako je tento. Dávám 10 bodů z 10 !!! *good3*

Daniel
Nové web stránky

Moc pěkný blog, mám velmi rád Františka a Honzu Nedvěda, takže jsem ve svém živlu a tento web je mým denním chlebem. *preved*

Roman
Nové web stránky

Moc hezké stránky <img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" /><img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".