Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 90089

Muzika; 25.09.2012 14:46; Komentáře (0)

Dylanova Bouře

Nevím jak z pohledu vinařů, ale pro milovníky muziky bude ročník 2012 vyjímečně lahodný a plodný. Mezi tím nepřeberným množstvím extra lahůdek se určitě neztratí novinka ikony světového folku, Tempest Boba Dylana. Dylanova nová éra začala už v roce 2001 skvělým albem Love & Theft, ale Tempest bych se nebál nazvat jeho nejlepším v celé kariéře. Přinejmenším se mezi ty nejlepší řadí. Krásnou recenzi od Daniela Konráda si přečtěte na iHNED - Bob Dylan na úchvatné novince káže jako ve Starém zákoně.

 Komentáře:
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
1+2 =


Vítejte na mých stránkách.

Ti nejkrutější nepřátelé přicházejí vždy s tím nejsladším úsměvem

25
únor
2020
út

In-počasí

Poslední komentáře:

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*

tom75p
Povijan českého folkrocku

Vyrůstal jsem na deskách Porta,takže jsem Čaj ve třech od Povijanu znal.A nelíbil se mi.Bylo mi kolem 14-16.Co to jako má společnýho s trampskou hudbou?A pak jsem vyrost,a spousta těch trampskejch věcí se mi líbit přestala a Povijan se mi líbit začal.A za dalších pár let jsem díky youtube zjistil , že tam byl F.Černý. A taky,že existuje regulérní deska. Čaj ve třech dneska vyloženě žeru-live verze se mi líbí víc.Banální příběh o vývoji názoru a zjišťování nových skutečností.

Ondra
Zachrání českou country pivní zelenáč?

Na váš názor sere pes.
<img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".