Naše fórum - Sičákův web
Soukromé akce


Přístupů na web: 90089

25.10.2012 12:21; Komentáře (0)

Seznamovací večer s Mage Knightem

Nová deskovka, Mage Knight, je tu a čeká na hrdiny, kteří se s ní poperou. Je to fantasy, trošku ve stylu HoMaM, pro 4 hráče s herní dobou 1-4 hodiny (podle toho jak už jsou hráči zkušení).

Potřebuju pár lidí, kteří by se zaučili a pokud je to bude bavit, že by si se mnou občas zahráli. MK je na deskovku docela komplexní a slibuje hodiny a hodiny zábavy.

2.11. tu máme další Hrací pátek, ale pokud máte čas i jiný večer, budu rád. Pište kdo může a který den. Hrát se může u nás na Chodově, od 20:00 do rána.

 

 

 Komentáře:
Jméno:
Komentář:

Kód (Napište výsledek slovem. Např 7+4 = jedenact):
2+4 =


Vítejte na mých stránkách.

Kdo se ráno nestydí, ten to večer odfláknul.

25
únor
2020
út

In-počasí

Poslední komentáře:

Valerie targova
Tenkrát v Deadwoodu

Divoky Bill a Calamity Jane mně fascinuji. Calamity jane byla totiž posedla Divokým Billem byla do něho hluboce zamilovaná všude ho doprovázela a Bill ji odmítal protože měl manželku agnes. *blum2*

tom75p
Povijan českého folkrocku

Vyrůstal jsem na deskách Porta,takže jsem Čaj ve třech od Povijanu znal.A nelíbil se mi.Bylo mi kolem 14-16.Co to jako má společnýho s trampskou hudbou?A pak jsem vyrost,a spousta těch trampskejch věcí se mi líbit přestala a Povijan se mi líbit začal.A za dalších pár let jsem díky youtube zjistil , že tam byl F.Černý. A taky,že existuje regulérní deska. Čaj ve třech dneska vyloženě žeru-live verze se mi líbí víc.Banální příběh o vývoji názoru a zjišťování nových skutečností.

Ondra
Zachrání českou country pivní zelenáč?

Na váš názor sere pes.
<img src=" style="float: none; vertical-align: text-bottom; margin: 0px; padding: 0px;" />


Web by "Gerlant", designed by "Gerlant".